Yazılı Basın

Ayşe Fügen Arda'dan konut kampanyası ile dikkat çekici açıklamalar geldi!

Türkiye için kazanç vakti kampanyası hakkında gayrimenkul sektörünü ve konut arz fazlasını değerlendiren Ayşe Fügen Arda açıklamalarda bulundu.

Türkiye'de lüks konut talebi her geçen gün artıyor!

Coldwell Banker Profesyonel Lüks Konut Uzmanı ve Gayrimenkul Yatırım Danışmanı Ayşe Fügen Arda, “Türkiye’de lüks konuta olan talep her geçen gün artıyor.” dedi.

Gayrimenkul yatırımları Miami'ye yöneldi!

Coldwell Banker Baras Gayrimenkul Profesyonel Gayrimenkul Yatırım Danışmanı Ayşe Fügen Arda, yükselen yatırım fırsatlarını, Türklerin gözdesi Miami’de Türk vatandaşlarının gayrimenkul yatırımlarının son durumunu ve talep artışını değerlendirdi.

Kentsel dönüşümde izlenmesi gereken 4 adım!

Kentsel dönüşüm sürecinde kat maliklerinin dikkat etmesi gereken notları ise Coldwell Banker Profesyonel Gayrimenkul Yatırım Danışmanı Ayşe Fügen Arda paylaşıyor.

Gayrimenkul, 2015 yılının kazanan sektörü oldu!

Bugünün en parlak sektörlerinden biri olan gayrimenkul sektörü 2015 yılı gibi inişlerin – çıkışların bolca yaşandığı ama sonunda bahar kıvamında rekora koşan bir yılı geride bırakmaya hazırlanıyor.

İstanbul'un yeni yatırım bölgesi Tuzla!

Viaport Marina’nın açılmasıyla yıldızı iyice parlayan Tuzla, şimdilerde Sabiha Gökçen Havaalanı için yapılması planlanan ikinci pist projesinin ev sahipliğini üstlenecek. Tuzla, yepyeni bir ‘yaz-kış ikamet bölgesi’ olarak yatırımcıların yeni gözdesi oldu

Türkiye’de lüks konut talebi artıyor

Coldwell Banker Profesyonel Lüks Konut Uzmanı ve Gayrimenkul Yatırım Danışmanı Arda, “Türkiye’de lüks konuta olan talep her geçen gün artıyor, ancak lüks tanımı herkese göre başka bir anlam taşıyor” dedi.