Blog>

Görüşler – İzlenimler

Görüşler – İzlenimler

“Evet, yaptığımız şeyler için verilebilecek en tatlı ödül, bunlara verilen kıymeti görmek, sizi onurlandıran alkışları duymaktır. Bence emeklerimizin karşılığı bundan daha iyi verilemez. Aydın insanların övgüleri zevklerin en tatlısıdır.” – Moliere

sedef kabaş

Fügen Hanım, elini attığı her konuyu titizlikle yapmaya özen gösteren son derece kararlı bir yönetici… Azimli, kendini geliştirmeye açık ve iletişimi güçlü… Sözünün eri, çalışkan ve dürüst. İşinde oldukça ciddi ama özünde müthiş esprili bir insan. Kendisine sonsuz başarılar diliyorum…

SEDEF KABAŞ - AKADEMİSYEN - GAZETECİ - TV SUNUCUSU

zeynep berberoğlu

Ayşe Fügen Arda; tuttuğunu koparan, azimli, rüyalarının peşinden koşabilen, çalışırken eğlenmeyi de bilen, erkek ağırlıklı bir sektörde bir “kadın” lider olarak var olmuş bir başarı öyküsüdür..

Zeynep Berberoğlu - Unida Danışmanlık

BURAK SARPEL

Müşterilerine karşı kişisel yaklaşımı, kararlılık ve bağlılık ile önceliklerin belirlenmesinde ki başarısı, delegasyon ve uygulama yeteneği ile bir araya geldiğinde, kendisinin el attığı her yeni proje keyifli bir tecrübeye dönüşmektedir.

BURAK SARPEL RAPUREZ - XVET GMBH HAMBURG ALMANYA

tuba köseoğlu

Ayşe Fügen Arda, enerjisi, güleryüz ve nüktedanlıkla bezediği iş ciddiyeti, hedefe ulaşmak için gösterdiği kararlılık, doğru bildiklerini sonuna kadar savunmasını sağlayan etik değerleri ile hem çok kıymetli bir iş arkadaşı, hem de çok kadim bir dosttur… İyi ki yollarımız kesişmiş….

TUBA KÖSEOĞLU - İK DİRECTOR HÜRRİYET GAZETESİ

gord

Ayşe; iletişimlerinde hep çok dürüst ve yalındır, çalışmalarını detaylı bir şekilde ve hassasiyetle yapan, duyarlı, esnek ve sonuç odaklı olan çok başarılı bir profesyoneldir. Onunla çalışmak büyük bir zevkti.

GORD MCLLWRAITH - CANADA

Takip Edin

Beni Sosyal Medya Üzerinden Takip Edin

E-Posta Bültenimize Üye Olun

Haftalık e-posta bültenimize üye olun ve tüm yeni pörtföylerimizden haberdar olun.

Copyright 2018 | Ayse Fügen Arda by IMO | Tüm Hakları Saklıdır.