Görüşler

“Evet, yaptığımız şeyler için verilebilecek en tatlı ödül, bunlara verilen kıymeti görmek, sizi onurlandıran alkışları duymaktır. Bence emeklerimizin karşılığı bundan daha iyi verilemez. Aydın insanların övgüleri zevklerin en tatlısıdır.”
– Moliere

SEDEF KABAŞ
AKADEMİSYEN – GAZETECİ – TV SUNUCUSU

Fügen Hanım, elini attığı her konuyu titizlikle yapmaya özen gösteren son derece kararlı bir yönetici… Azimli, kendini geliştirmeye açık ve iletişimi güçlü… Sözünün eri, çalışkan ve dürüst. İşinde oldukça ciddi ama özünde müthiş esprili bir insan. Kendisine sonsuz başarılar diliyorum…

ZEYNEP BERBEROĞLU
UNİDA DANIŞMANLIK

Ayşe Fügen Arda; tuttuğunu koparan, azimli, rüyalarının peşinden koşabilen, çalışırken eğlenmeyi de bilen, erkek ağırlıklı bir sektörde bir “kadın” lider olarak var olmuş bir başarı öyküsüdür…

BURAK SARPEL RAPUREZ
XVET GMBH HAMBURG ALMANYA

Müşterilerine karşı kişisel yaklaşımı, kararlılık ve bağlılık ile önceliklerin belirlenmesinde ki başarısı, delegasyon ve uygulama yeteneği ile bir araya geldiğinde, kendisinin el attığı her yeni proje keyifli bir tecrübeye dönüşmektedir.

TUBA KÖSEOĞLU
İK DİRECTOR HÜRRİYET GAZETESİ

Ayşe Fügen Arda, enerjisi, güleryüz ve nüktedanlıkla bezediği iş ciddiyeti, hedefe ulaşmak için gösterdiği kararlılık, doğru bildiklerini sonuna kadar savunmasını sağlayan etik değerleri ile hem çok kıymetli bir iş arkadaşı, hem de çok kadim bir dosttur… İyi ki yollarımız kesişmiş…

GORD MCLLWRAITH
CANADA

Ayşe; iletişimlerinde hep çok dürüst ve yalındır, çalışmalarını detaylı bir şekilde ve hassasiyetle yapan, duyarlı, esnek ve sonuç odaklı olan çok başarılı bir profesyoneldir. Onunla çalışmak büyük bir zevkti.

ERHAN GİRGİNSOY
AİLESİ ADINA / İSTANBUL

İstanbul /Tuzla Postane Mahallesi Cafer Bey Sokak No :36 adresindeki;aile yadiğarı denize sıfır ikiz yapıdaki değerli mülkümüzü ,günün koşullarında satabilecek en iyi fiyata alıcı bulmak suretiyle yeni sahibine teslimini sağladınız .

Bu çalışmanızda ,üstün sorumluluk duygusu ve organizasyon yeteneğini kullanarak zamanla ortaya çıkan beklenmeyen sorunlara çözümler üretip işi sonuçlandırarak bizleri mutlu ettiniz.

Sizi çalışırken ,yetenekli ve dürüst bir iş insanı olarak tanımış olmaktan mutluluk duyuyor ve verdiğiniz emekler için teşekkür ediyoruz.

EVRİM SÜMER

Sevgili Fügen hanım,
İşbirliğimiz süresince sergilediğiniz profesyonel yaklaşım ,uzlaşmacı tutum ve her türlü desteğiniz için tekrar teşekkür ederim.
Tanıtım metaryallerizden, sözleşme örneğine kadar farklısınız.

Dilerin yine çalışma fırsatımız olur.
Sevgilerimle.

ERDEM CANTEKİN
SANTA BARBARA / USA

Son altı ay içinde ,gayrimenkul danışamanı olarak,Fügen Arda benim İstanbulda iki evimi sattı .Bu satışlarda gösterdiği bilgi ,enerji ve karakter üstünlüğü ile zor olan işleri kolaylaştırdı.Karışık olan ortak mallar ve alıcı güçlüklerini çözdü.Buna ilaveten benim uzun senelerden beri İstanbul da yaşamadığımdan doğan bürokratik engellerde yardımcı oldu .

Benim isteklerime ,kendisinin malıymış gibi düşünerek önem verdi .Fügen hanımla çalışmak bir büyük şans oldu .Taşınmaz danışmanı olarak Fügen Arda yı kayıtsız şartsız tavsiye ederim.

Prof.Dr.Şirin Paksoy

Ayşe fügen arda ,ile yapmış olduğumuz kısa süreli çalışma sonucu ,kendileri gerek benim gerekse Nural Vakfı nın dairelerini hassas ,titiz muntazam çalışmalar sonucu hızlı bir şekilde kiralanma olanağı sağlamıştır.

Ayrıca benim yapamayacağım bağzı konularda yardımlarını eksik etmemiştir.Bu Bakımdan kendisine teşekkürü borç bilirim.