Hacettepe Üniversitesi ‘İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezunum ayrıca Boğaziçi ve Marmara Üniversitesi’nde ‘İşletme’ üzerine MBA yaptım.

Çalışma hayatımın 27 yılı uluslar arası şirketlerde Orta Doğu, Rusya, Avrupa ve Türkiye pazarını içine alan farklı bölgelerin ‘Satış ve Pazarlama Müdürü’ pozisyonunda geçti. Sonrasında yabancı fonlu bir ilaç firması olan Deva Holding’in iştiraklerinden birinde ‘Genel Müdür’ olarak görev yaptım. Böylece hem farklı coğrafyaları gözlemleme imkanım oldu, hem de Türkiye pazarını dışarıdan yorumlayabilme şansı buldum.

Fakat yine de edindiğim tüm deneyim ve tecrübelerle yetinmedim, onlarca eğitim alarak kendime yatırım yaptım ve yapmaya devam ediyorum.

Aslında Gayrimenkul sektörüne geçişim de kendime yaptığım yatırımlardan biri oldu..

Bütün bunlar satış, pazarlama, finans, yatırım konularında uzmanlaşmamı sağladı.

Farklı sektörlerde, farklı pozisyonlarda, değişik kültürlerden profesyonellerle çalışma imkanım oldu. Farklı ülkelerden iş arkadaşlarım, ekiplerim ve müşterilerim oldu.

İş hayatıma başladığım günden bugüne kendime edindiğim tek düstur; çalışmak, çok çalışmaktı ama asla kimliğimden, prensiplerimden, kişiliğimden, inandıklarımdan ödün vermeden.

7 yıldır gayrimenkul sektöründe onlarca başarı elde ettim, geçmiş iş hayatımdaki ve gayrimenkul sektöründe edindiğim tecrübelerimi sizlerin faydasına ve hizmetine sunuyorum.

Kısaca size şöyle özetleyebilirim; Amaçlarımdan biri; kendimle yarışımı keyif içinde sürdürmek. İkincisi ise ulaşabildiğim çok sayıda insana bu mesleğin ne kadar saygın ve profesyonelce yapılabileceğini göstermek ve rol model olmak.

Bu yolda ve bu hedefte hem müşterilerime hem de meslektaşlarıma ışık olmak, rehberlik etmek, sektörde hizmet ve insan kalitesiyle öne çıkan bir ekibin lideri olmak beni çok mutlu eden ve çalışmaya, başarılı olmaya teşvik eden nedenlerin başında geliyor.

Ayşe Fügen Arda